کد مطلب: 52195 تعداد بازدید: ۱۸۸

امام جمعه مینودشت بیان کرد:

حضور مدعیان دروغین نبوت و امامت در زندان ها و گرایش برخی از افراد جامعه به آنان، ناشی از بی بصیرتی است.

جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷:۴۰
«حجت الاسلام والمسلمین حسینی» امام جمعه و موسس مدرسه علمیه الزهراء(س) مینودشت گفت: با توجه به رسالت های تبلیغ دین توسط طلاب، علاوه بر تحصیل دروس حوزوی به مطالعه غیر درسی هم بپردازند تا در بحث بصیرت افزایی جامعه کارآمدتر باشند.

«حجت الاسلام والمسلمین حسینی» در جلسه اخلاق هفتگی خود در روز آغاز امامت امام زمان(عج) در جمع طلاب این مدرسه با بیان آیات قرآنی و استناد به آیات و احادیث شیعه و اهل سنت، به معرفی اولی الامر و معرفی امام زمان(عج) پرداخت.

وی انواع انتظار را این گونه عنوان نمود: انتظار ویرانگر، سازنده و در مسیر درست. در انتظار ویرانگر عده ای بر این باورند که در مسئله انتظار، باید کاری کنند که دنیا پر از ظلم و جور شود و دنیا بفهمد که مرجعی به غیر از یک منجی ندارد تا زمینه ظهور فراهم گردد.

امام جمعه مینودشت افزود: حضور مدعیان دروغین نبوت و امامت در زندان ها و گرایش برخی از افراد جامعه به آنان، ناشی از بی بصیرتی است.

حجت الاسلام حسینی خطاب به طلاب تأکید نمود: با توجه به آنکه طلاب رسالت های تبلیغ دین دارند، علاوه بر تحصیل دروس حوزوی به مطالعه غیر درسی هم بپردازند تا در بحث بصیرت افزایی جامعه کار آمد تر باشند.