کد مطلب: 52141 تعداد بازدید: ۹۰

فرمانده سپاه شهر بندرترکمن:

حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن؛ از بزرگ ترین وظایف یک بسیجی

جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷:۰۶
«جواد جعفریان» فرمانده سپاه شهر بندرترکمن گفت: دشمنان به این نتیجه رسیدند که با وارد کردن میلیون ها سایت و کانال به حریم امن خانواده می توانند به اهداف شومشان برسند.

«جواد جعفریان» در نشستی که به مناسبت هفته بسیج در جمع اساتید، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) شهر بندرترکمن برگزار شد، بزرگترین وظیفه  یک بسیج و بسیجی را حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دانست و گفت: بایستی در مقابل استکبار ظلم ستیز ایستادگی کنیم و از نعمت عظیمی چون انقلاب، دفاع و آن را به نسل های آینده برسانیم.

وی تصریح کرد: بسیج با حضور چشمگیر انسان های مومن، فداکار، بصیر، مجاهد و ایثارگر توانست در عرصه های مختلف بروز و ظهور پیداکند.

فرمانده سپاه این شهرستان افزود: یکی از عرصه های مختلف که بسیج درآن فعالیت داشته و دارد،عرصه فرهنگی می باشد که  همه بسیجیان به عنوان علمداران و پرچمداران نظام اسلامی می باشند.

جعفریان یادآور شد: با توجه به سخنان امام راحل  که فرمودند؛ «اگر حضور خواهران در انقلاب و نهضت نبود انقلاب اسلامی پیروز نمی شد»، این نشان از اهمیت حضور خواهران بسیجی در عرصه های فرهنگی و اجتماعی است و سهم بزرگی در این انقلاب دارند. دشمن در این عرصه ها توطئه هایش را شروع کرده است.

وی بزرگترین توطئه دشمنان را رسانه ها دانست و تصریح کرد: دشمنان به این نتیجه رسیدند  که با وارد کردن میلیون ها سایت و کانال به حریم امن خانواده می توانند به اهداف شومشان برسند. باکم ترین هزینه بیشترین تلفات اعتقادی را نسبت به مسلمانان  وارد کنند و این نیز می طلبد یک بسیجی دراجتماع، با بصیرت کامل حضور داشته باشد. محیط  خانه را با سبک زندگی دینی و علوی عطر آگین کند.

فرمانده سپاه این شهرستان در بخش دوم سخنانش اذعان داشت: حضور در عرصه های محرومیت زدایی، دفاع از مرزهای جغرافیایی و مرزهای انقلاب  اسلامی از دیگر وظایف بسیجی می باشد.

جعفریان خاطر نشان کرد: از جمله رسالت های خواهران در این زمینه می توان به تبلیغ رهنمودهای امام به شکل گفتمان دینی در جهان، تربیت افراد در سایه سار آموزش معارف اسلامی ( قرآن وعترت) اشاره کرد و افزون  بر آن در جامعه  "امر به معروف" که در پی آن برکات فردی و اجتماعی  دارد، رونق  داده و به فراموشی سپرده نشود.