کد مطلب: 52138 تعداد بازدید: ۱۹۳

معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی الزهراء س گرگان خبر داد:

نشست مشترک طلاب این موسسه با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی ره در هفته وحدت

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵:۵۵
«خانم زهرا علاءالدین» گفت: نقش اصلی در ایجاد وحدت بین شیعه و سنی را حوزه های علمیه برعهده دارند. تحکیم وحدت بین مسلمانان از جمله وظایف طلاب می باشد.

«خانم زهرا علاءالدین» معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی الزهرا(س) گرگان از نشست مشترک طلاب این موسسه با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی(رض) در هفته وحدت خبر داد.

معاون فرهنگی این موسسه افزود: هفته وحدت تجلی همدلی، برادری و اخلاق مداری شیعه و سنی است. این هفته نماد بیعت با راه و روش اسلام و خط امام و رهبری است.

وی ادامه داد: با نگاه به سیره نبی مکرم اسلام(ص) بدست می آید که این حضرت در همه عرصه ها محور وحدت مسلمانان است. لذا این هفته فرصت بسیار مناسبی برای تعمق در سیره ایشان است.

علاءالدین ابراز داشت: نقش اصلی در ایجاد وحدت بین شیعه و سنی را حوزه های علمیه برعهده دارند. تحکیم وحدت بین مسلمانان از جمله وظایف طلاب می باشد.

وی خاطرنشان کرد: مسئله اختلاف شیعه و سنی یکی از ابزارهای مهم دشمنان برای زمین گیر کردن امت اسلامی است.

 مشاور این موسسه با استناد به آیه 10 از سوره مبارکه حجرات تصریح کرد: باید دست در دست یکدیگر دهیم و چالش ها و توطئه هایی که دشمنان اسلام بر ما تحمیل می کنند به بهترین نحو خنثی نمایم.

وی گفت: این معاونت در این هفته اقدام به برگزاری نشست صمیمی طلاب این موسسه با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی(رض) نموده است.