کد مطلب: 51494 تعداد بازدید: ۱۶۵

رئیس موسسه تمهید بیان کرد:

طلاب حوزه های علمیه عمود حرکت متدینان جامعه را برپا می کنند

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳:۱۸
«حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» گفت: سرمایه طلاب هم در طلبگی باید اعتماد به خدا، پیغمبر(ص) و ائمه اطهار(علیهم السلام) باشد، اگر می خواهید رسالت یک طلب موفق را انجام دهید.

«حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» در همایش طلیعه حضور طلاب مدارس علمیه خواهران استان گلستان گفت: شما طلاب عمود حرکت متدینان را برپا می کنید. اگر خوب رفتار کرده و مسیر را درست انتخاب کنید, می توانید موتور متحرک شوید و به حرکت در آورید.باید شجاع باشید و شهامت و شجاعت را تمرین کنید. راه مبارزه با ترس ها این است که آفریدگار را دائما یاد کرده و او را صاحب اختیار بدانید.

وی افزود: کسانی که به خاطر خدا از موقعیت خود دست بکشند، خداوند چند برابر عطا می فرماید که او شکور است. خداوند آن کمبود را در شما و نسل تان جبران می کند. همانطور که به حضرت ابراهیم که خویشاوندانش او را تنها گذاشته بودند، یک امت عطا کرد.

رئیس موسسه تمهید با بیان این که خداوند رزاق است, در راه رضایت او تلاش نمائید؛ خاطرنشان کرد: کمبودها هم برای آزمایش شماست.از فرصت ها استفاده کرده، نسل خود را با اراده خدا بیمه و دل ها را اصلاح کنید. گاهی برخی اشتباهات و کمبودها به خاطر این است که مسیر را اشتباه رفته ایم.

حجت الاسلام بهجت پور در راستای مسئله توکل و اعتماد به خدا، اذعان نمود: دین راه را برای همگان مشخص نموده است، مصیبت ما آنجاست که اعتماد نمی کنیم. خداوند افراد صالح را غنی می کند. اعتماد پله هر نوع ترقی است.

وی ادامه داد: سرمایه طلاب هم در طلبگی باید اعتماد به خدا، پیغمبر(ص) و ائمه اطهار(علیهم السلام) باشد، اگر می خواهید رسالت یک طلب موفق را انجام دهید.

رئیس موسسه تمهید توصیه نمود: یاد بگیریم هر چه می گوییم از دین باشد چرا که ما چیزی از خود نداریم. باید مردم در بیان و رفتار و هشدار شما خدا را ببینند.

این خبر در حال تکمیل است.