کد مطلب: 50844 تعداد بازدید: ۲۷۰

کارشناس مسائل سیاسی اذعان کرد:

هر جا که ندای مظلومی برای برقراری صلح و آزادی برآید، سپاه به کمک آن خواهد شتافت

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶:۵۷
«آقای وزیری» گفت: اگر جلوی دشمنان در برخی کشورها توسط نیروهای سپاه گرفته نمی شد، باید هزینه های هنگفتی در ایران صرف مقابله با دشمن می شد.

«آقای وزیری»در نشستی سیاسی-بصیرتی با موضوع «بررسی و تحلیل سخنان اخیر ترامپ و حمله لفظی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در جمع طلاب این مدرسه با اشاره به سخنان اخیر ترامپ، آن را ناشی از عملکرد خوب سپاه در مقابله با تهدیدات و توطئه های استکبار و قدرت دفاعی و نظامی بالای سپاه پاسداران دانست.

 وی افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی، سپاه را «سپاه ایران» نامگذاری نکردند بلکه آن را «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» نامیدند. هر جا که ندای مظلومی برای برقراری صلح و آزادی برآید، سپاه به کمک آن خواهد شتافت تا بتواند دولت کریمه ای برای دولت مهدوی فراهم کند و اگر جلوی دشمنان در برخی کشورها توسط نیروهای سپاه گرفته نمی شد، باید هزینه های هنگفتی در ایران صرف مقابله با دشمن می شد.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: اگرچه ترامپ با این سخنان قصد حمله به رکن نظام را داشت ولی به حول و قوه الهی ما شاهد یک وحدت و انسجام در بین مردم هستیم که هدف، اعتلای فرهنگ حق است و مردم بر سر این موضوع وحدت دارند و یک دل هستند. مردم همیشه در صحنه ی ما باید بصیرت داشته باشند و دشمن و دسیسه های او را بشناسند تا بتوانند با آن به خوبی به مقابله بپردازند.