کد مطلب: 50843 تعداد بازدید: ۱۹۰

مدیر مدرسه علمیه الزهرا س گرگان بیان کرد:

دنیا بازاری است که عده ای در آن سود برده و عده ای دیگر دچار خسارت و زیان می شوند.

دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴:۴۵
«خانم دوست محمدیان» خطاب به کارکنان این مدرسه گفت: همه شما به عنوان کارگزاران مجموعه مقدس حوزه، از نعمت سرمایه عمر، تجارت و تدبیر برخوردارید. مهم این است که بتوانیم از این نعمت ها بهترین بهره را ببریم.

«خانم مریم دوست محمدیان» در جلسه ای که با حضور کادر این مدرسه برگزار شد، با استناد به روایتی از امام هادی(ع) بیان داشت: دنیا بازاری است که عده ای در آن سود برده و عده ای دیگر دچار خسارت و زیان می شوند.

وی افزود: برای سود بردن نیاز به سرمایه و تجارت و تدبیر است. سرمایه همان عمر شریف شما، همان علم، معرفت و تجربه شماست. فعالیت های مختلفی که در حوزه انجام می دهید؛ تجارت، و آن آینده نگری و خلاقیت و آخرت بینی شما تدبیر است.

مدیر این مدرسه خطاب به حاضرین  ادامه داد: همه شما به عنوان کارگزاران مجموعه مقدس حوزه، از نعمت سرمایه عمر، تجارت و تدبیر برخوردارید. مهم این است که بتوانیم از این نعمت ها بهترین بهره را ببریم.

خانم دوست محمدیان در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم توفیق داشته باشیم در پرتو اندیشه های امام(رض) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با توجه به فرامین استاد معظم آیت الله نورمفیدی نسبت به اهداف و برنامه ریزی حوزه گام های موثری را با همکاری شما خواهران و اساتید محترم برداریم.