کد مطلب: 50611 تعداد بازدید: ۲۷۷

پیام مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت 13 آبان

شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰:۰۴
«حجت الاسلام والمسلمین ایوب وردانی» مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان پیامب صادر نمودند که بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهم آبان در حافظه تاريخي ملت غيور ايران همواره با استكبارستيزي و دشمني با اين تروريست بالذات دولتي، آمريكاي جهانخوار، همراه بوده است. مردم خداجوی ایران اسلامی با اقتدا به امام حسین (علیه السلام)، به رخ جهانیان کشانده اند که هیهات من الذلة؛

امروز سردمداران رژیم استکباری آمریکا می ‏خواهند ملت ایران و ملت های مبارز آزادی خواه را در همه دنیا، از هیمنه پوشالی خود بترسانند. سیاستی که آمریکا به دستیاران خود دیکته می‏‌کند، این است که؛ هر مقاومتی در راه تسلط مطلق استکبار، باید از بین برود. اما دشمنان نظام اسلامی و انقلاب بدانند که باید تا همیشه تاریخ از تسلیم شدن ملت ایران مأیوس شوند.

بنا بر نظر امام راحل(ره) امروز مصادف است با سالروز انقلاب دوم ملت ایران یعنی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز مبارزه با استکبار جهانی که یکی از آموزه های قیام "عاشورا" است.

 و امروز سردمدار ظلم بر جهانیان، سیاست بازان کثیف و منفور حاکم بر آمریکا و صهیونیست هستند. پس در این روز بزرگ با استعانت از خدای بزرگ و توسل به حادثه عاشورا که نجات بخش انسان های مورد ظلم قرار گرفته است، مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای گرانقدر 13 آبان و تسلیت ایام اربعین حسینی(ع) و تجدید پیمان با آرمان های انقلابی و ضد استکباری بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ بار دیگر با فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) لبیک خواهند گفت.

 

والسلام علی من اتّبع الهدی