کد مطلب: 49723 تعداد بازدید: ۲۳۳

ولایت فقیه ، مهمترین عامل عدم موفقیت دشمن در کشور

سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳:۱۶
« آقای نادعلی حکیمی» از رزمندگان دفاع مقدس گفت: یکی از عوامل مهم در عدم موفقیت دشمن، حضور ولایت فقیه در جامعه است که همه مردم را هدایت می کند.

«نادعلی حکیمی» از رزمندگان و راویان دفاع مقدس در نشستی بصیرتی که در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی صدر علی آباد کتول و خانواده های طلاب برگزار شد، بیان کرد: دشمن همواره سه هدف را دنبال می کند؛ هدف دراز مدت که مبنای آن واژگونی و برهم زدن فکر و اندیشه نظام است، و هدف میان مدت که مشروعیت زدایی است، می خواهد جوانان ما را از مرکز ثقل نظام دور کنند. اما هدف کوتاه مدت، نفوذ در ارکان نظام است. یکی از عوامل مهم در عدم موفقیت دشمن، حضور ولایت فقیه در جامعه است که همه مردم را هدایت می کند و با قدرت در مقابل استکبار می ایستد و هر آنچه این کشور اسلامی دارد از وجود بابرکت ولایت است.

وی با اشاره به نفوذ دشمن ابراز کرد: دشمن بعد از تهاجمات نظامی متعدد که موفقیتی حاصل نکرد، راه جنگ نرم را در پیش گرفت. یکی از ابزارهایی که دشمن در این سال ها از آن استفاده گسترده ای کرده، فضای مجازی است. اهمیت فضای مجازی آنجایی روشن می شود که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند؛ «اگر رهبر جامعه نبودم مسئولیت فضای مجازی را بر عهده می گرفتم». ما باید ظرفیت فضای مجازی را سد کنیم و به موقع از آن استفاده نماییم.

این رزمنده دفاع مقدس با اشاره به ولایت پذیری شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم افزود: با توجه به مشکلات و مسائلی که دشمن به وجود آورده و همه ما را درگیر کرده است، بحمدلله می بینیم که جوانان ما هنوز هم پشتیبان و مدافع ولایت هستند. نمونه بارز آن را می توان در شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم مشاهده کنیم، شهید بزرگوار  «محسن حججی» که نماینده اسلام است، این امر را به خوبی نشان دادند. در همه وصیت نامه های شهدا حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه ذکر شده است و همگان را توصیه  به اطاعت می کنند.

حکیمی در پایان از همه طلاب خواستند تا با تبعیت از خواسته های شهدا از ولایت فقیه حمایت و اطاعت کنید و همواره در راستای اسلام قدم بردارید. شما طلاب علوم دینی مسئولیت بیشتری در جامعه دارید که با توکل بر خداوند باید در این راه استقامت و ایستادگی داشته باشید.