کد مطلب: 48775 تعداد بازدید: ۱۹۰

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان:

سال تحصیلی با ۱۶۰۰ طلبه در حوزه‌های علمیه خواهران گلستان آغاز شد‌

چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱:۳۰
«حجت‌الاسلام والمسلمین ایوب وردانی» گفت: سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه خواهران استان گلستان با تحصیل ۱۶۰۰ طلبه از امروز آغاز شد.

«حجت‌الاسلام وردانی» ظهر امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه خواهران که در شهر فاضل‌آباد برگزار شد، در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما اظهار داشت: امسال در حوزه‌های علمیه استان گلستان در بخش خواهران بیش از 1600 طلبه تحصیل می‌کنند.

وی تاکید کرد: بیش از 13 مدرسه علمیه در استان گلستان فعال است که 11 مدرسه در سطح(2) و 2 مدرسه هم در مقاطع سطح 3 و 4 مشغول به فعالیت هستند.

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستاناظهار داشت: امروز تحصیل در سطح 4 رشته فقه خانواده در حوزه علمیه خواهران گرگان آغاز شد و ما برنامه‌های زیادی برای ارتقاء تحصیل در حوزه‌های خواهران استان داریم.

حجت الاسلام وردانی افزود: تقویت بنیه علمی طلاب، آموزش ضمن خدمت و تربیت اساتید برای  آموزش طلبه‌های جوان از برنامه ‌های مدیریت این استان است.

‌وی همچنین از توسعه فضاهای آموزشی در استان گلستان خبر داد و اظهار داشت: به زودی در شهرستان کلاله آموزش سطح 2 آغاز می‌شود که مجوزهای لازم دریافت شده و همچنین آموزش در رشته‌های تخصصی و سطح 3 هم در برنامه داریم.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه گلستان تاکید کرد: چندین برنامه پژوهشی و امور فرهنگی هم برای ارتقاء سطح آموزشی در حوزه‌های علمیه استان داریم