کد مطلب: 47912 تعداد بازدید: ۲۰۱

مدیر مدرسه علمیه الزهرا س گنبدکاووس بیان کرد:

فرا گرفتن علوم دینی را برای رضایت و خشنودی خداوند سرلوحه قرار دهید تا در عمل به آن نیز موفق باشید

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵:۳۵
مدرسه علمیه الزهراء(س) گنبد کاووس مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 97-96 را با حضور اساتید، کادر و طلاب این مدرسه برگزار نمود.

«خانم فریبا تیموری» بیان کرد: شروع سال تحصیلی جدید که همزمان با روز بزرگ و پر فضیلت 25 ذی الحجه مقرون گشته را به یمن و تبرک گرفته و با استمداد از اهل بیت(علیهم السلام) پیامبر اکرم(ص) عهد و پیمانی جدید را با مولایمان حضرت ولی عصر(عج) می بندیم. عهد می بندیم که رهرو واقعی راه ائمه اطهار و ادامه دهنده خون پاک شهدا باشیم.

وی به نقش طلاب در جامعه اشاره نموده و گفت: با توجه به حربه جدید و ننگین دشمنان اسلام در اقصی نقاط جهان که مسلمانان در آن حضور دارند چه به صورت جنگ و خونریزی و کشتار دسته جمعی و چه به صورت نرم و زیرکانه که ضربه به پیکره اسلام می زند؛ وظیفه طلاب، اساتید و تمامی کارکنان حوزه های علمیه سنگین تر و خطیرتر می گردد.

مدیر حوزه در ادامه ضمن اشاره به برخی از وظایف طلاب تاکید کرد: فرا گرفتن علوم دینی برای رضایت و خشنودی خداوند را سرلوحه قرار دهید تا در عمل به آن نیز موفق باشید و در ذی طلبگی کوشا و فعال باشید و بدانید که طلبه موفق در تلاش و تکاپو جهت رسیدن به مراتب بالای علمی و عملی در هر سه عرصه آموزش، پژوهش و فرهنگی–تبلیغی است. پس از همین روز نخست سال تحصیلی با همت و اقتدار بالای خود عهد جدیدی را با خدای خود بسته و پا در عرصه علم و عمل قرار دهید.