کد مطلب: 46965 تعداد بازدید: ۲۳۵

حجت الاسلام و المسلمین مازندرانی:

تزریق روحیه امید در جامعه و بیان دستاوردهای انقلاب؛ از جمله وظایف طلاب

دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹:۲۹
«کارگاه تخصصی مبلغه های خانگی» با حضور «حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی مازندرانی» در مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه (س) برگزار شد.

«حجت الاسلام و المسلمین مازندرانی» در این کارگاه گفت: طلبه شاگرد و سرباز امام عصر(عج) است و نباید بی حال و بی درد و بی رمق باشد. طلبگی شغل نیست و طلبه باید دردها را ببیند و حس کند و آلام و مرهمی بر دردهای مردم باشد.

وی تزریق روحیه امید در جامعه و بیان دستاوردهای انقلاب را از وظایف طلاب برشمرد و تصریح کرد: یکی از علل انحراف اخلاقی، دوگانگی رفتار در درون و بیرون است و طلبه باید به عنوان عنصر فعال در رویدادهای جامعه، بر غلبه دادن گفتمان انقلاب بر سایر گفتمان ها اهتمام جدی داشته باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب(مدظله العالی) در دیدار دانشجویان ادامه داد: سبک زندگی اسلامی ما را از افراط و تفریط بر حذر داشته است و رسیدن به جامعه ایده آل و ارزشمند در سایه اسلام ناب محمدی(ص) محقق می شود که نتیجه آن حاکم شدن آزادی بر مبنای ارزش های اسلامی است.

حجت الاسلام مازندرانی با بیان این که دین بدون ولایت فایده ای ندارد، افزود: بر این باوریم موضوعی که در عصر غیبت در رأس امور قرار دارد، ولایت فقیه است و طلبه باید در این مسیر، راهی  که انبیاء و ائمه(علیهم السلام) پیمودند را با قوت ادامه دهد.