کد مطلب: 46784 تعداد بازدید: ۲۵۴

مدیر مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول خبر داد:

جشن بزرگ ازدواج بانوی امام علی ع و حضرت فاطمه س

سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷:۰۱
خانم کشیر مدیر مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول از برگزاری جشن بزرگ ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه س بادر تالار بوستان این شهرستان خبر داد.

«خانم کشیر» اعلام کرد: جشن ازدواج حضرت فاطمه سلام الله علیهابا همکاری حوزه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول،مجمع جهانی تقریب مذاهباسلامی، بسیج طلاب و روحانیون، بسیج جامعه زنان استان گلستان، مسئولین استانی و همچنین بانوان شیعه و سنی این شهرستان در تالار بوستان شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.

وی با بیان این کهحضور خواهران اهل تسنن در مراسم بیانگر وحدت بین شیعه و اهل تسنن در استان گلستان بود، افزود: «آیت الله شاهرودی» امام جمعه این شهرستان نیز در راستای وحدت به بیان سخنان خود پرداختند.  

 مدیر این مدرسه به نقل از «آیت الله شاهرودی» بیان کرد: مسئله وحدت و نزدیکی بین برادران و خواهران در استان گلستان بین فارس و ترکمن، مسئله جاری است. در همه  مراسمات فارس و ترکمن با هم شرکت می کنند. مسئله دیگر علاقه ای است که برادران و خواهران ترکمن به امامان به خصوص امام رضا علیه السلامدارند که این مسئله نیز موجب وحدت است.

کشیر افزود: در ادامه مراسم، خانم دکتر شریعتی مدیر کل امور بانوان و مشاور دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی نیز سخنانی را ایراد فرمود. مراسم با اجرای مداحی و اهدای جوایز به برخی از خواهران ترکمن و بلوچ و فارس به پایان رسید.