کد مطلب: 45571 تعداد بازدید: ۲۷۰

مدیر مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آبادکتول برگزار کرد:

اعزام مبلغین به اردوهای جهادی

سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸:۱۴
مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آبادکتول 15 نفر از مبلغین خود را به اردوهای جهادی اعزام کرد.

«خانم حکیمه کشیر» اعلام کرد: همه ساله با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان،مبلغان به مناطق محروم استان اعزام می شوند و فعالیت هایی در زمینه های مختلف و متنوع انجام می دهند.

وی با بیان این که امسال هم حضور فعال طلاب بسیجی در این اردوها بسیار چشمگیر بوده است، عنوان کرد: امسال اردوهای جهادی در دو مرحله برگزار گردید. خواهران طلبه در این دوره برنامه های مختلفی در زمینه مسائل اعتقادی،بصیرتی،علمی و آموزشی،احکام،اخلاق،روخوانی و روانخوانی قرآن کریم،تفسیر،مهارت های زندگی، مشاوره،سواد آموزی،فضای مجازی،هنرهای دستی،مهدکودک و... برگزار کردند.

مدیر این مدرسه خاطرنشان نمود: در کنار این برنامه ها، برگزاری نشست روشنگری برگزاری یادواره شهداء مدافع حرم، امام شناسی و شرکت در برنامه های مختص به حجاب  و عفاف و نیز برنامه های متفاوت دیگر از دیگر  برنامه های گروه جهادی بودند.

کشیر توضیح داد: خواهران در کنار برنامه های اعتقادی و اخلاقی و احکام و....؛ هنرهای دستی از جمله خیاطی، بافندگی و جعبه سازی را نیز آموزش دادند. یکی از کارهایی که باعث جذب خوب نوجوانان در طرح شده بود، بیان احکام به صورت تصویری بود.