کد مطلب: 45240 تعداد بازدید: ۱۶۶

نماینده ولی فقیه در گلستان و مؤسس مؤسسه آموزش عالی الزهراء س گرگان بیان کرد:

حوزه های علمیه خواهران مانعی بر سر راه نقشه های شوم دشمنان

دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴:۵۷
«آیت الله سیدکاظم نورمفیدی» گفت: امروز بعد از 36 الی 37 سال برای اولین بار آزمون دوره دکترا در استان گلستان برگزار می شود.

«آیت الله نورمفیدی» در حاشیه برگزاری آزمون سطح(4) حوزه های علمیه خواهران که برای اولین بار در استان گلستان و در مؤسسه آموزش عالی الزهراء(س) گرگان برگزار شد، در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: خانم های فاضله و عالمه و اهل تحقیق در مسائل اسلامی در این مدت در کل استان گلستان درس خواندن و پرورش یافتند که گاهی نتیجه تحقیقاتشان اعجاب انگیز است.

وی افزود: امروز بعد از 36 الی 37 سال برای اولین بار آزمون دوره دکترا در بعضی از رشته ها در استان برگزار می شود که امیدواریم این شروع و طلیعه یک جهش کمی و کیفی از مسائل معرفتی در استان باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان خاطرنشان کرد: در دنیای امروز که مسائل مربوط به بانوان یکی از موارد مورد تعرض دشمنان است، حوزه های علمیه خواهران توانسته مانعی بر سر این اقدامات خبیثانه باشد.

آیت الله نورمفیدی افزود: وقتی بانوان خودشان تحصیل کنند و به مدارج عالیه برسند، خیلی بهتر می توانند از تهاجم دشمن دفاع کنند که این مهم باعث تقویت اسلام و مسلمین خواهد بود.