کد مطلب: 44813 تعداد بازدید: ۲۴۱

مدیر مدرسه علمیه الزهرا س گنبدکاووس عنوان نمود:

شرکت در راهپیمایی روز قدس؛ از جمله وظایف حوزه های علمیه

جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۹:۵۲
«خانم فریبا تیموری» بیان کرد: طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران با حضور خود در راهپیمایی روز قدس، فریاد اعتراض خود را نسبت به آمریکا و صهیونیسم به گوش جهانیان برسانند.

«خانم تیموری» بیان کرد: روز جهانی قدس نمادی از وحدت، شجاعت و غیرت امت اسلامی در مقابل صهیونیسم و استکبار جهانی است. این روز عظیم تاریخی، بنا به فرمایش امام راحلمان(رض) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس و روز همبستگی مسلمانان جهان در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان و مظلوم فلسطین نام گذاری گردید.

وی افزود: همچنین بنا به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی)، امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است و مساله بسیار گسترده تر از فلسطین، امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی، مبارزه با استکبار و مبارزه با نظام سلطه است.

مدیر این مدرسه تاکید کرد: با توجه به حمله تروریست ها به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(رض)، طلاب و اساتید حوزه های علمیه باید این را بر خود یک وظیفه بدانیم  که مثل همیشه با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان آمریکا و صهیونیسم و حامیان آنها بزنیم و فریاد اعتراض خود را به گوش آنها برسانیم.