کد مطلب: 44727 تعداد بازدید: ۱۹۱

مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عج فاضل آباد بیان کرد:

شرکت در راهپیمایی روز قدس؛ یکی از مصادیق حمایت مظلوم فلسطین

چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲:۳۰
«خانم سکینه حاجی آبادی» گفت: روز جهانی قدس، مایه عزت و نقطه امید جهان اسلام و باعث زنده و پویا شدن اسلام می باشد.

"خانم سکینه حاجی آبادی" با توجه به نزدیک شدن روز جهانی قدس  و اهمیت و جایگاه آن گفت: روز جهانی قدس، مایه عزت و نقطه امید جهان اسلام و باعث زنده و پویا شدن اسلام می باشد.

وی افزود: مردم فلسطین نماد مقاومت و ایستادگی هستند و این مقاومت نه تنها در منطقه بلکه الگوی جهانی می باشد. پس همه ما وظیفه داریم از مقاومت مردم فلسطین دفاع کرده و آن را مساله ای بی اهمیت ندانیم.

مدیر این مدرسه تاکید کرد: حمایت از مردم مظلوم یمن و بقیه جریان های منطقه منافاتی با مسئله قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین ندارد و همچنان قدس مساله اول جهان هست و باقی خواهد ماند.

حاجی آبادی اظهار داشت: بی شک آرزوی شهدای مدافع حرم اهل بیت(علیهم السلام) و شهدای هشت سال دفاع مقدس آزادی قدس و رهایی مردم مظلوم فلسطین بوده است.

وی اذعان کرد: تمامی کشورهای مسلمان باید در مساله قدس وحدت داشته باشند و همت به خرج دهند و از این سخن حضرت امام خمینی(ره) درس بگیرند "که اگر مسلمین مجتمع بودند و هرکدام سطل آبی بر اسرائیل می ریختند او را سیل می برد". پس اگر این وحدت واقعی شکل می گرفت نه تنها اسرائیل غاصب جرات ادامه دادن غصب فلسطین را نمی داشت بلکه بقیه جریان ها مانند مساله یمن در دیگر کشورهای مسلمان رخ نمی داد.

مدیر مدرسه در پایان تأکید نمود: آحاد مردم به خصوص طلاب در حمایت از قدس شریف انجام وظیفه نمایند. یکی از مصادیق این حمایت نیز شرکت در راهپیمایی روز قدس و اعلان انزجار از تمامی ظالمین به ویژه رژیم ملعون صهیونیست و تمامی غاصبان جهان می باشد.