کد مطلب: 44726 تعداد بازدید: ۱۱۷

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء س بندرترکمن بیان کرد:

روز قدس، نمایشی از اقتدار و عظمت

چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۰۵
خانم خدیجه قانعی زارع گفت: طلاب مانند همیشه با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی این روز مقدس، فریاد رسا و غریو رعدگون خود را به گوش جهانیان برسانند.
«خانم خدیجه قانعی زارع» روز قدس را روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی دانست و گفت: قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز می باشد.
وی ادامه داد: قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس خواهیم بود، قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.
مدیر این مدرسه با توجه به فرمایشات امام خمینی(رض) یادآور شد: روز قدس، روز اسلام و احیای آن است. روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار دهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است.
قانعی زارع اذعان داشت: جمعه آخر ماه مبارک رمضان ـ که از سوی امام راحل عظیم الشأن رحمه الله روز قدس نامیده شده ـ در پیش روی ماست. 
وی تأکید نمود: همه طلاب مانند همیشه با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی این روز مقدس، فریاد رسا و غریو رعدگون خود را به گوش جهانیان برسانند.