کد مطلب: 43223 تعداد بازدید: ۱۰۱

اولویت کاندیداها باید معیشت مردم باشد

سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴:۱۴
مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن جشن میلاد امام زمان(عج) را با سخنرانی امام جمعه شهرستان دلند برگزار نمود.

«حجت الاسلام والمسلمین کیایی» در جمع کارکنان، طلاب و بانوان سطح شهر اعم از  شیعه و سنیگفت: شب نیمه شعبان، بعد از شب قدر عزیزترین شب در طول سال است.

وی با اشاره به مبارک بودن این ایام گفت: روایات فراوانی در عظمت امام زمان(عج) وجود دارد. در روایات اهل سنت وشیعه به نقل از نبی مکرم اسلام(ص) آمده است که هر کس امام زمان را در عصر غیبتش منکر شود به مرگ جاهلیت مرده است(بی دین از دنیا می رود).

امام جمعه دلند اظهار داشت: هدف از این جشن ها برای آقا، باید این باشد که باور و اعتقاد ما بیشتر و فراوان شود. ما می خواهیم منتظر مهدی(عج) شویم. به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باید در حلقه های مهدویت حضور پیدا کنیم، همیشه آماده بوده و در این زمینه مطالعه نماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف افراد در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مناظرات را به دقت نگاه کنید، به آیتم هایی که رهبری در انتخاب درست فرموده را با افراد تطبیق دهیم، از توطئه دشمنان آگاه باشیم.

حجت الاسلام کیایی ضمن تأکید بر حضور حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات به بیان ویژگی های کاندیدای اصلح پرداخت و اذعان نمود: کسانی تنها شعار می دهند، مردم به این قضیه توجه داشته باشند. اولویت کاندیداها باید معیشت مردم باشد، کسی که بیگانگان او را تایید می کند، انتخاب نکنند و مدیریت جهادی داشته باشد.