کد مطلب: 43102 تعداد بازدید: ۲۲۳

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان بیان کرد:

برگزاری دومین دوره آموزش های مجازی در گلستان

دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷:۵۷
«خانم قربانی نژاد» اعلام کرد: دومین دوره آموزش های مجازی از سوی واحد فناوری اطلاعات استان در حال برگزاری است.

«خانم قربانی نژاد» بیان کرد: با توجه به پیشرفت برق آسای علم و فناوری، افراد آسانتر از گذشته می توانند به هر آنچه که خواهان آن هستند، دسترسی پیدا نمایند. یکی از آن ابزار؛رسانه ها، شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان هستند که حد و مرز ها را برداشته و در یک لحظه می توان به انبوهی از اطلاعات دست یافت.

وی افزود: به همان میزان که تکنولوژی پیشرفت نموده، مشکلات و آسیب های فراروی خانواده ها و افراد جامعه نیز بیشتر شده است که نمونه بارز آن حجمه ی شبهات به دین و ارزش های اسلامی ماست. برای برون رفت از این مشکلات باید به علوم و ابزار روز جامعه مجهز شد.

مسئول روابط عمومی گلستان ادامه داد: یکی از وظایف طلاب در این زمینه آن است که در پاسخگویی به مسائل و شبهات جامعه، علاوه بر تبلیغ سنتی و چهره به چهره، با ابزارهای نوین تبلیغی از جمله فضای مجازی و بایدها و نبایدهای آن آشنا شوند. از این رو، واحد فناوری اطلاعات این مدیریت از بدو تأسیس به دنبال اجرایی کردن برخی برنامه ها جهت توانمندسازی مربیان، فعالان این عرصه و نیز طلابمدارس علمیه خواهران استان بوده است. که برای رسیدن به این اهداف، دوره هایی جهت توانمندسازی مربیان و فعالان این عرصه در نظر گرفته شده است.  

قربانی نژاد یادآور شد: اولین دوره آموزش های مجازی و آشنایی با سامانه های کوثرنت و کوثربلاگ، اردیبهشت سال گذشته بصورت حضوری-کارگاهی تحت عنوان «دوره تخصصی تربیت مربی وبلاگ نویسی» برگزار شد.

وی در پایان اعلام نمود: دومین دوره آموزش های مجازی با محوریت «نویسندگی در فضای مجازی» از سوی واحد فناوری اطلاعات این مدیریت به مدت ده جلسه بصورت آنلاین و کارگاهی با حضور 22 نفر از مربیان و فعالان این عرصه اجرا می شود.