کد مطلب: 42764 تعداد بازدید: ۱۱۱

جانشین فرمانده سپاه شهرستان بندرترکمن بیان کرد:

در عرصه انتخابات و سیاست، دستاوردهای انقلاب را حفظ کنید

چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶:۳۳
«مظفر ممشلی» گفت: در مباحث گفتمان دینی و اسلامی و دشمنی برضد ایران، دشمن براساس برنامه و استراتژیک مشخص در صدد از بین بردن انقلاب است.

«مظفر ممشلی» ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در جمع طلاب و کارکنان مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن گفت: در مباحث گفتمان دینی و اسلامی، مخالفت ها، دشمنی دشمنان بر ضد ایران باید توجه داشته باشیم که دشمن همیشه سعی  دارد براساس برنامه و استراتژیک مشخص، برنامه ونقشه ای را مطرح کند که بواسطه این برنامه، دست بر اصل انقلاب و نظام گذارند و به اهداف خود برسند. 

وی ادامه داد: دشمنانی که از قبل آمدند و پروژه قرن 21 آمریکایی را مطرح کردند، در سال 1997 به تصویب رساندند که کارهای انجام نشده و ارزش های آمریکایی مد نظر خود را در قرن 21 در دنیا فراگیر نمایند که این دقیقا نقطه مقابل ارزش های انقلاب و اسلام  است. به همین خاطر بحث غرب را مطرح کردند تا در مقابل نظام اسلامی و گفتمان انقلاب باشد. در این راستا جنگ های سخت عراق، افغانستان، جنگ 33 روزه و... را راه اندازی کردند.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان بندرترکمن در ادامه به موانع عملیاتی شدن جنگ سخت دشمن اشاره کرد و گفت: دشمنان سه مسئله اصلی را به عنوان پروژه های مانع حرکت آمریکایی بیان کردند. مسئله اول، کشور ایران است چون مخالف سلطه گری آمریکا ست و در این زمینه برنامه ریزی بیشتری کردند.

ممشلی افزود: مانع دوم، سامان دادن به محور مقاومت در کشور های اسلامی است. در بحث سوریه، فلسطین، یمن محور مقاومت و ایستادگی، سامان داده شده است. پروژه های آمریکایی اینجا هم به اهداف خود نرسید. 

وی سومین سومین مانع را الگو شدن انقلاب اسلامی برای تمامی انقلاب ها و کشورها دانست و تأکید نمود: مسئله انتخابات از مسائل بسیار مهم این عرصه می باشد. لذا به کاندیدهای انتخاباتی باید دقت کنیم و با توجه به بیانات رهبرانقلاب(مدظله العالی) آرمان های انقلاب را حفظ کنیم و آن را تحقق یابیم و دستاوردهای انقلاب اسلامی را حفظ کنیم .