کد مطلب: 42706 تعداد بازدید: ۹۲

اصلح ترین، مدبرترین، و کارآمدترین را در انتخاب ها کنید

سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹:۵۳
«حجت الاسلام والمسلمین منصوری» بیان کرد: باید با دقت اصلح ترین، مدبرترین، و کارآمدترین را انتخاب کنیم که حامی رهبر و بیانات رهبری باشد.

«حجت الاسلام منصوری» در جمع طلاب و کارکنان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) بندرترکمن گفت: همه نوع انتخابات ها در جامعه ما دارای اهمیت هستند چه انتخابات شوراها باشد یا مجلس خبرگان و ریاست جمهوری، فرقی هم ندارند. اما انتخابات ریاست جمهوری به نسبت دیگر انتخابات ها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که طبق بیانات رهبری، رئیس جمهور با برنامه ها و تدابیر خود می تواند کشور را بیست سال به جلو یا حتی به عقب ببرد.

وی در ادامه افزود: بیایید در انتخابات خودمان را محک بزنیم که آیا فرد اصلحی را که انتخاب می کنیم به نفع خودمان است یا به نفع اسلام. مسلماً اگر به نفع خودمان باشد، شیطانی است و اگر برای اسلام باشد خدایی می باشد.

امام جمعه بندرترکمن عنوان کرد: نکته بعدی که از اهمیت بیشتری برخوردار است این می باشد که نباید دنبال حزب یا گروه خاصی باشیم یا خدای ناکرده نسبت به نامزدهای تأیید شده بی احترامی کنیم.

حجت الاسلام منصوری اذعان داشت: باید با دقت اصلح ترین، مدبرترین، و کارآمدترین را انتخاب کنیم که حامی رهبر و بیانات رهبری باشد. بنا به فرمایش آیت الله حسن زاده آملی گوشتان به بیانات رهبری باشد.

وی عنوان کرد: حضور پرشور شما در روز انتخابات می تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان و مانع رسیدن برنامه های آنان باشد. همه ما نسبت به نظام و اسلام وظیفه داریم و رای و انتخابات حق است که باید ادا شود و نیاز به اندیشیدن صحیح دارد .