کد مطلب: 42611 تعداد بازدید: ۲۵۶

کوثرنت و کوثربلاگ فضایی برای رشد علمی وسیاسی طلاب

دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴:۳۳
مربی فضای مجازی مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد اعلام کرد: دومین دوره آموزش های مقدماتی فضای مجازی در جمع طلاب این مدرسه برگزار شد.

«خانم سیده فاطمه حسینی» گفت: دومین دوره مقدماتی-آموزشی آشنایی و کار با سامانه های کوثر بلاگ و کوثر نت در این مدرسه برگزار شد.

وی ضمن تبریک روز معلم و اعیاد شعبانیه بیان کرد: کوثربلاگ سامانه تخصصی وبلاگ نویسی ویژه خواهران طلبه است که محیطی امن و نجیب برای خواهران می باشد.

مربی فضای مجازی این مدرسه افزود: کوثربلاگ و کوثرنت فضایی است که باعث رشد علمی و حتی سیاسی طلاب خواهد شد چرا که در این فضاها می توان مباحثه علمی و درسی و حتی مطالب دیگری را با طلاب دیگر شهرها و استان ها به اشتراک گذاشت.

حسینی به طلاب توصیه نمود: از مطالب تولیدی و نو در فضای کوثرنت و کوثربلاگ استفاده نمائید. اگر چه این کار در ابتدا سخت به نظر می رسد ولی با تمرین و ممارست و بازدید از وبلاگ های تولیدی دیگران کار بسیار جالب و جذابی خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: در این جلسه، علاوه بر آموزش مقدماتی به آموزش کلی در فضای کوثرنت در خصوص ایجاد مطلب و وارد شدن در سامانه های کوثر نت و.... پرداخته شد.