کد مطلب: 41521 تعداد بازدید: ۲۳۴

مدیر مدرسه علمیه خاتم الأوصیاء عج فاضل آباد اعلام کرد:

برگزاری مراسم اعتکاف شهر فاضل آباد توسط طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عج این شهر

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱:۰۲
«خانم سکینه حاجی آبادی» از برگزاری برنامه ها ی فرهنگی، تبلیغی و اجرایی طلاب این مدرسه در اعتکاف شهر فاضل آباد خبر داد.

«خانم حاجی آبادی» بیان کرد: جهت هرچه بهتر برگزارشدن مراسم معنوی و عبادی اعتکاف، جلساتی با نهادها و مسئولین مختلف و نیز با ستاد اعتکاف شهر و جلسات داخلی در حوزه با اعضای شورای مدرسه جهت انتخاب ستاد تبلیغات و تقسیم کار برگزار شد.

وی افزود: ثبت نام از معتکفین در مدرسه علمیه صورت می گیرد که هدف از اجرای این برنامه آشنا شدن بانوان شهر فاضل آباد و بخش کمالان و شهرهای حومه با فضای مدرسه علمیه می باشد.

مدیر مدرسه اذعان نمود: حضور طلاب و روحانیون در اعتکاف تاثیرگذار بوده است و به همین جهت اجرای تمام برنامه های فرهنگی و معنوی اعتکاف شهر فاضل آباد توسط مبلغین و طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) صورت می گیرد.

حاجی آبادی عنوان کرد: برنامه های فرهنگی، اجتماعی، خانوادگی، محفل انسی با شهدا و محفل انس با قرآن، حلقه های معرفتی بصیرتیِ، سرگرمی، مشاوره و مسابقه و تقدیر از برترین ها و عموم معتکفین از جمله برنامه های انجام شده در این رابط است.

وی در پایان اشاره نمود: طلاب و مبلغین این مدرسه علاوه بر انجام تمام برنامه های فرهنگی و اجرایی شهر فاضل آباد، برنامه های فرهنگی شش مسجد دیگر را در حومه شهر اجرا می کنند.