کد مطلب: 40527 تعداد بازدید: ۲۶۹

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان خبر داد:

نشست مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با مدیران خبرگزاری های فعال استان

پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵:۰۲
«خانم قربانی نژاد» اعلام کرد: نشست صمیمی مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با مدیران خبرگزاری های فعال استان صبح امروز در این مدیریت برگزار گردید.

«خانم قربانی نژاد» گفت: وسایل ارتباط جمعی،رسانه ها و خبرگزاری ها نقش مهمی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دقیق و وثیق به مردم دارند. این نقش بویژه در تعامل با حوزه های علمیه کاملا مشهود و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی افزود: شناساندن چهره حقیقی دین، انعکاس دستاوردهای اصیل اسلامی که قسمت اعظمی از آن در حوزه های علمیه انجام می شود و نیز بازتاب فعالیت های این نهاد تأثیرگذار، از جمله اموری است که خبرگزاری ها می توانند در راستای آن به ایفای نقش بپردازند.

مسئول روابط عمومی گلستان با مثبت ارزیابی کردن تعامل حوزه علمیه خواهران گلستان با خبرگزاری های استان اظهار کرد: به منظور گسترش فعالیت های برون حوزوی و تعامل بیشتر با این خبرگزاری ها، واحد روابط عمومی با همکاری نظارت و ساماندهی استان اقدام به برگزاری این نشست نمود. 

قربانی نژاد خاطرنشان کرد: در این جلسه که خبرگزاری های بسیج، ایسنا، ایرنا، شبستان، تسنیم، مهر و فارس حضور داشتند، «حجت الإسلام والمسلمین وردانی» مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان به بیان دستاوردهای چند ساله استان پرداخت. همچنین هر یک از مدیران خبرگزاری ها به بیان نظرات، پیشنهادات و مطالب خود پرداختند.

گفتنی است در پایان از زحمات مدیران خبرگزاری ها تجلیل به عمل آمد.