کد مطلب: 40523 تعداد بازدید: ۳۳۸

مدیرحوزه خواهران گلستان بیان کرد:

استفاده از کالای ایرانی کمک به اقتدار ملی است

پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۲:۵۹
«حجت الإسلام والمسلمین ایوب وردانی» بیان کرد: استفاده از تولیدات داخلی، اقتصاد کشور را شکوفا و بسیاری از مشکلات جامعه را از بین می برد.

«حجت الإسلام وردانی» با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در خصوص تقویت اقتصاد کشور و تلاش جهت عدم وابستگی به غرب، اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور، ضروری است از تولیدات داخلی در بخش های گوناگون استفاده نمائیم تا به تولید کننده کمک شود که این مساله به افزایش اشتغال و توسعه اقتصادی کشور منجر خواهد شد.وابستگی به کشورهای دیگر، موجب تحریم و فشارهای بیگانگان بر کشورمان می شود.

وی با اشاره به آسیب های حاصله از وابستگی اقتصادی عنوان کرد: در حال حاضر یکی از معضلات جامعه، بیکاری است که عواقبی همچون نیازمندی های فردی و خانوادگی، آسیب پذیری خانواده ها و اعتیاد و ... را به همراه دارد. اشتغال زمانی رونق پیدا می کند که بتوانیم از تولیدات داخلی استفاده کرده و آن را تقویت نمائیم. 

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با بیان این که دشمن از دو جنبه نبرد فکری-اخلاقی و اقتصادی با کشورمان نبرد می کند، اذعان کرد: کشور ما در شرایط نبرد اقتصادی به سر می برد. نبرد اقتصادی دنیا برای به زانو درآوردن نظام جمهوری اسلامی.

حجت الاسلام وردانی از تولید کنندگان داخلی هم خواست در تولید کالا به استاندارد و خدمات خوب پس از فروش توجه کرده و برای ارتقای سطح کیفیت کالا تلاش کنند زیرا این اقدام کمک بزرگی به رونق اقتصادی کشور است.

وی ابراز کرد: مردم فهیم ایران در عمر پربرکت انقلاب اسلامی به خوبی ثابت کرده اند که فعال و در همه صحنه ها حضور دارند و به طور قطع در همراهی استفاده از کالای ایرانی اهمیت داده و پیشقدم خواهند شد.