کد مطلب: 38704 تعداد بازدید: ۲۵۲

شعار مرگ بر آمریکا؛ یعنی مرگ بر تفکر یهودی حاکم بر نظام

چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰:۱۵
مراسمی به مناسب دهه ‌فجر در مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان با سخنرانی «خانم هاشمی» کارشناس فرهنگی برگزار شد.

«خانم هاشمی» گفت: در عصر تکنولوژی با انسان های رایانه ای روبرو هستیم که دارای حجم اطلاعات بالا می باشند و این حجم اطلاعات بالا، توهم دانایی را  به دنبال دارد. افراد فکر می کنند همه نوع اطلاعات را در اختیار دارند در حالی که قدرت تحلیل و قدرت تشخیص سره از ناسره را ندارند. دچار جهل مرکبی می شوند که بسیار خطرناک هست و نظام های سلطه در طول تاریخ همیشه بنیان های حاکمیت شان را بر جهل جوامع قرار می دهند.

وی تصریح کرد: امروز جنگ، جنگ مفاهیم هست. امروز جریانات سیاسی و فکری سعی می کنند نزدیک به هم، یا شبیه هم یا عین هم حرف بزنند. یعنی اصطلاحات مشترک بکار می برند اما مفاهیم 180درجه فرق می کنند. تمام این مباحث ضرورت بحث جریان شناسی فکری، فرهنگی و سیاسی را برای ما روشن می سازد.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: جریان شناسی یعنی نگاه عالمانه و راهبردی مبتنی بر متد علمی استراتژیک، به دور از حب و بغض حزبی و سازمانی به جهت کشف حقیقت و فهم درست از واقعیت هاست. جریان شناسی نقشه راه است و یک برنامه کلی ادامه دار برای رسین به هدف های موردنظر است.

هاشمی با بیان این که شعار مرگ بر آمریکا؛ یعنی مرگ بر تفکر یهودی حاکم بر نظام، ادامه داد: قرآن در معرفی تفکر یهود می گوید: «یهودی ها هر جا می رسند با شما مبارزه می کنند و تا زمانی که شما را تسلیم خودشان نکنند، دست از مبارزه شان بر نمی دارند». امروز تفکر یهودی با محوریت آمریکاست. استراتژیک  این تفکر حذف و از بین بردن انقلاب اسلامی است و در قالب جنگ نظامی، جنگ نرم و نفوذ در جهت براندازی نظام و انقلاب اسلامی تلاش می کنند.