کد مطلب: 38437 تعداد بازدید: ۲۷۷

مربی وبلاگ مدرسه علمیه الزهراء س گنبد کاووس خبر داد:

اختتامیه مدرسه ای تجمع مجازی زینبیون

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸:۱۴
مدرسه علمیه الزهراء(س) گنبد کاووس اختتامیه تجمع مجازی زینبیون را ویژه طلاب این مدرسه برگزار نمود.

«خانم اقدس نخعی» در جمع طلاب مدرسه بیان کرد: این جلسه به عنوان جلسه اختتامیه دوره مدرسه ای تجمع زینبیون است. همایشی که در آن تلاش نمودیم که به معرفی شخصیت و مقام شامخ حضرت زینب(س) در فضای مجازی بپردازیم.

وی ادامه داد: در راه ایفای این هدف باید انگیزه خود را قوی کرده و آگاه شویم که با توجه به فعالیت گسترده دشمنان اسلام در فضای مجازی مبنی بر ضربه زدن به اسلام، خود را در فضای مجازی بسیار پر رنگ و گسترده نمود. به طوری که داعش بواسطه استفاده از اینترنت موفق شده است که از صد کشور جهان طرفدار جمع کند و برای رسیدن به اهداف خود در ارتباط باشند.

مربی وبلاگ مدرسه افزود: خداوند در آیه 4 سوره ابراهیم می فرماید؛ «هیچ پیامبری را به جز به زبان قومش نفرستادیم»، زبان امروز فضای مجازی است.

نخعی تاکید کرد: با توجه به سفارشات اکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر بصیرت و آگاهی در فضای مجازی ما طلاب باید روش تبلیغ خود را با تکنولوژی و علم روز همراه نموده و از فضای مجازی که جایگاه عمیقی در جامعه و خصوصا در بین قشر جوان باز نموده هر چه بیشتر بدرخشیم. به گونه ای که همه با هم دست در دست یکدیگر کنترل و مهار فضای مجازی را در دست بگیریم.