کد مطلب: 38393 تعداد بازدید: ۲۲۶

مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

برگزاری اولین همایش فعالان مجازی مدارس علمیه خواهران استان گلستان

یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰:۵۲
«خانم قربانی نژاد» اعلام کرد: اولین همایش فعالان مجازی مدارس علمیه خواهران استان گلستان و اختتامیه تجمع مجازی زینبیون در شهرستان گرگان برگزار شد.

«خانم قربانی نژاد» بیان کرد: اولین همایش فعالان مجازی مدارس علمیه خواهران استان گلستان و اختتامیه تجمع مجازی زینبیون با حضور جناب «آقای دکتر طائی زاده» مدیر کل فناوری اطلاعات حوزه های علمیه خواهران، «آقای جلیلی» مسئول اداره آموزش و فرهنگ سازی فضای مجازی، «آقای کیانی» و «خانم کشتکاران» کارشناسان فضای مجازی، مدیر و کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان و جمعی از مدیران، مسئولین و طلاب مدارس علمیه خواهران استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه که این اختتامیه و همایش به منظور بزرگداشت مقام شامخ حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) انجام شد، افزود: از دیگر اهداف برگزاری همایش، تقدیر از طلاب برتر کشوری و استانی که در طرح موفق به کسب رتبه شده بودند و نیز مربیان وبلاگ مدارس استان می باشد.    

مسئول روابط عمومی گلستان یادآور شد: در این طرح قریب به 600 نفر از طلاب استان در عرصه فضای مجازی بویژه شبکه های کوثرنت و کوثربلاگ آموزش دیدند که 300 نفر از آنان به راه اندازی وبلاگ مبادرت ورزیدند.

قربانی نژاد خاطرنشان کرد: در حاشیه این همایش، کارگاهی آموزشی با حضور مربیان فضای مجازی و وبلاگ استان برگزار گردید.

گفتنی است در این همایش یک روزه جناب «آقای جلیلی و کیانی» نیز به آسیب شناسی فعالیت های مجازی طلاب مدارس علمیه خواهران استان در شبکه کوثرنت و کوثربلاگ پرداختند. همچنین «خانم کشتکاران» در جلسه مربیان وبلاگ و نیز طلاب حاضر در جلسه؛ تجربیات خود را ارائه نموده، در پایان از برترین های استان تقدیر به عمل آمد.