کد مطلب: 37955 تعداد بازدید: ۳۰۹

مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان خبر داد:

همایش فعالان فضای مجازی در استان گلستان

شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶:۲۲
«خانم قربانی نژاد» اعلام کرد: همایش فعالان فضای مجازی مدارس علمیه خواهران استان گلستان و اختتامیه "تجمع مجازی زینبیون" 21 بهمن برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران «خانم قربانی نژاد» ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت حضرت زینب(س) یادآور شد: در ماه محرم و صفر امسال واحد فناوری و روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان گلستان اقدام به برگزاری تجمع مجازی زینبیون با عنوان «محافظین حریم زینبی» در سطح مدارس علمیه خواهران کشور نمود.

وی با بیان این که حضور طلاب در این زمینه بسیار خوب بوده و به تولید محتوا در راستای شخصیت بی بدیل حضرت زینب پرداختند، توضیح داد: همچنین جهت شرکت فعال هر چه بیشتر طلاب استان، مربیان وبلاگ مدارس به آموزش دوره های مقدماتی وبلاگ نویسی و نیز آموزش شبکه کوثرنت پرداختند. که از مجموع 567 طلبه آموزش دیده در دو ماه محرم و صفر، قریب به 300 نفر از طلاب استان وبلاگ تشکیل داده و به فعالیت در شبکه های کوثربلاگ پرداختند.

مسئول روابط عمومی گلستان افزود: طلاب شرکت کننده، علاوه بر شبکه کوثربلاگ؛ در شبکه کوثرنت نیز فعالیت نموده و در این شبکه به تبلیغ و درج مطلب پرداختند.

قربانی نژاد اظهار کرد: اختتامیه این طرح کشوری با قرائت پیام «حجت الإسلام والمسلمین جمشیدی» مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران کشور و با حضور مسئولین کشوری و استانی و فعالان فضای مجازی استان 21 بهمن برگزار خواهد شد.     

وی در پایان عنوان کرد: در این مراسم از برترین های کشوری و استانیِ شرکت کننده در طرح تقدیر به عمل خواهد آمد.