کد مطلب: 37667 تعداد بازدید: ۲۵۳

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

برگزاری دوره ها و کارگاه های پژوهشی معاونین پژوهش و کتابداران مدارس علمیه استان

پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳:۲۳
«خانم صدیقه بهرامی» اعلام کرد: برگزاری دوره ها و کارگاه های پژوهشی ویژه معاونین پژوهش و کتابداران مدارس علمیه خواهران استان گلستان در شهر گرگان برگزار شد.

«خانم بهرامی» بیان کرد: این دوره یک روزه در دو سطح معاونین و کتابداران، با حضور مسئولین پژوهش و اساتید مربوطه آقایان «نصاری، کرامتی و حسنوند» برگزار شد.

وی عنوان کرد: کارگاه های آموزشی سامانه کتابداری تحت وب، اینترنت و نرم افزارهای پژوهشی، نشست توجیهی تبیین اهداف جشنواره ها و فراخوان های پژوهشی، آشنایی با نرم افزار جامع الأحادیث نور (5و3)، آشنایی با نرم افزار سیره معصومین(علیهم السلام)، پرسش و پاسخ و تبیین برنامه های کانون کتابداران از جمله مباحث این دوره یک روزه بوده است.

 معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان در پایان هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح توانمندی معاونین و کتابداران در امور مربوط به پژوهش و آشنایی هر چه بیشتر با اینترنت، سایت های معتبر پژوهشی و نرم افزارهای مرتبط دانست.  

بهرامی اظهار کرد: در حاشیه برگزاری این کارگاه ها، از اساتید برجسته در زمینه تحقیقات میدانی و پیمایشی که طلاب زیر مجموعه آنان چند سال متوالی در تحقیقات رشد و علامه حلی رتبه های برتر کشوری را به دست آورده بودند، تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه که مسئولین پژوهش مرکز و مدیر حوزه علمیه خواهران استان نیز حضور داشتند، اساتید به بیان نظرات و پیشنهادات و مشکلات پیش روی تحقیقات میدانی پرداختند.