کد مطلب: 37374 تعداد بازدید: ۲۸۶

تشکیل جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در مدرسه علمیه سعدیه رامیان

دوشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳:۳۹
مدرسه علمیه سعدیه رامیان جلسه "ستاد مدرسه ای پذیرش حوزه های علمیه خواهران" را با حضور مدیر، اعضاء کادر و دو نفر از مبلغین مدرسه تشکیل داد.

«خانم شمسی طاهری» مدیر مدرسه اظهار کرد: با توجه به اینکه مراکز آموزش عالی با تبلیغات گسترده و تنوع رشته ها، در سطح کشور گسترش پیدا کرده، باید تبلیغات پذیرش مدارس علمیه به عنوان یک مرکز آموزش عالی علوم دینی به نحو احسن و در سطح گسترده صورت گیرد.

وی گفت: یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی؛ ارتباط مستقیم اساتید، کادر، دانش آموختگان، مبلغان و طلاب در حال تحصیل با جوانان و تبلیغ چهره به چهره می باشد. و بهترین اماکن برای تبلیغ نیز مساجد، مدارس، مصلای نماز جمعه و... می باشد.

مدیر مدرسه در ادامه با بیان اینکه رسالت مهم حوزه های علمیه یادگیری علوم دینی و نشر آن است، خاطر نشان کرد: بیان اهمیت جایگاه های حوزه های علمیه، توفیق شاگردی مکتب امام صادق(ع)، امنیت تحصیل در حوزه های علمیه نقش موثری در جذب افراد داشته باشد.

طاهری افزود: یکی از وظایف مدارس علمیه در مرحله اول، جذب افراد می باشد. داشتن صداقت در رفتار، کردار و عمل، اخلاق مداری، داشتن روحیه شاداب و با نشاط می تواند در جذب داوطلبین بسیار موثر است.