کد مطلب: 37302 تعداد بازدید: ۲۳۷

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

برگزاری اولین جلسه "ستاد استانی پذیرش حوزه های علمیه خواهران" در گلستان

یکشنبه ۲۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱:۴۷
«خانم زهرا کریمی» اعلام کرد: اولین جلسه "ستاد استانی پذیرش حوزه های علمیه خواهران" در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان برگزار شد.

«خانم کریمی» بیان کرد: در این جلسه که مدیر و کارکنان حوزه علمیه خواهران استان حضور داشتند، خلاصه ای از فعالیت های انجام شده در سال گذشته قرائت، و نقاط قوت و ضعف آن مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه «حجت الإسلام والمسلمین ایوب وردانی» مدیر حوزه علمیه خواهران استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) گفت: در عصر حاضر برای جوانان جهت کسب علوم و مدارج علمی جاذبه های مختلفی در برخی مراکز علمی وجود دارد. لذا باید در زمینه آگاهی بخشی و جذب جوانان در معرفی علوم دینی و بیان توانمندی ها و دست آوردهای حوزه های علمیه، بسیار تلاش کرد.

وی با تأکید بر این که لازمه کسب نتایج مطلوب عزم و همت عمومی همه همکاران است، بیان کرد: اهمیت و نتیجه کار جمعی را در سال گذشته مشاهده نمودیم که در پذیرش حوزه های علمیه، در سطح کشور جزء استان های برتر بشمار آمدیم. لذا برای تقویت شرایط، باید در همه زمینه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و همه عرصه ها فعال عمل کرد.

گفتنی است در این جلسه که با مصوباتی همراه بود، اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و تاریخ جلسه بعد تعیین شد.