کد مطلب: 37179 تعداد بازدید: ۲۱۰

پیام تسلیت مدیریت مدرسه علمیه فاطمه الزهراء س بندرترکمن بمناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

چهارشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶:۲۰
مدیریت مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن بمناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(رحمه الله علیه) رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر نمود که بدین شرح است:

بسمه تعالی

إنا لله و إنا إلیه راجعون

درگذشت حضرت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی(رحمه الله علیه) مجاهد نستوه، یار دیرین و صدیق امام و رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تأسف و تأثر شد.

هاشمی رفسنجانی در خرداد 1367 از سوی امام راحل(رضوان الله تعالی علیه) به سمت جانشین فرمانده کل قوا منصوب شد که در این سمت، فرماندهان ارشد ارتش و سپاه مستقیما زیر نظر او فعالیت  می کردند.

همچنین ایشان از موسسان جامعه روحانیت مبارز در سال 1356 بوده و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی از طرف حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) به عضویت در شورای انقلاب برگزیده شد و تا زمان انحلال این شورا در سال 1359 از موثرترین اعضای آن بود.

مدیریت این مدرسه فقدان این مجاهد نستوه، یار دیرین و صدیق امام و رهبری را به پیشگاه صاحب الأمر و الزمان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)، ملت شریف ایران، جامعه روحانیت و بیت بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده، آرزوی رحمت و مغفرت برای این بزرگ مرد انقلابی و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان آن مرحوم از خداوند منان مسئلت دارد.