کد مطلب: 36927 تعداد بازدید: ۱۹۸

حضور اساتید، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه سعدیه رامیان در تجمع بزرگ 9 دی

پنجشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۷:۳۴
اساتید، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه سعدیه رامیان با حضور در مسجد جامع این شهر در تجمع بزرگ 9 دی شرکت کردند.

حجت الاسلام «محسن كيايي» امام جمعه دلند در این  تجمع بزرگ با بيان اينكه ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند، گفت: بصيرت، يكي از پيام ها و دستاوردهاي حماسه 9 دي بود که نتیجه حضور چشمگير، با اراده و باصلابت ملت ايران است.

وي بیان داشت: مردم راه را از كج روي ها تمييز داده و به اين نتيجه رسيده اند كه دشمن در دشمني اش جدي است و با دين، اعتقاد، قرآن، ارزش های انقلاب و ولایت فقیه ما مشكل دارند. مردم بصیر زير سايه  رهبري حكيم  و فرزانه انقلاب حماسه 9 دي را آفريدند و مشت هاي محكمي را به دهان فتنه و فتنه گر و استكبار جهاني زدند.

امام جمعه دلند در ادامه اذعان داشت: افزايش اقتدار و استحكام نظام، تقويت باور به وجود جنگ نرم،‌ كنار رفتن نظام از چهره افراد خبيث و رفراندوم ملي در دفاع از نظام و رهبري از دستاوردهاي داخلي حماسه 9 دي است.

حجت الإسلام کیایی همچنین آشكار شدن دشمني گسترده غرب با نظام مقدس جمهوري اسلامي براي استحاله نظام، اذعان غرب به اقتدار نظام و تحرك بخشي به بيداري اسلامي در منطقه را از دستاوردهاي خارجي حماسه 9 دي دانست.

وی خاطرنشان كرد: حضور ميليوني مردم در 9 دي يك راهپيمايي نبود، بلكه يك رفراندوم و همه پرسي و بود تا به مردم دنيا نشان دهند كه مدافع نظام و ارزش ها و ولايت مطلقه فقيه هستند.