کد مطلب: 36722 تعداد بازدید: ۲۳۹

پیام تسلیت مدیریت استان گلستان بمناسبت ارتحال آیت الله شرعی

دوشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۰:۲۹

بسمه تعالی

إنّا لله و إنّا إلیه راجعون

خبر ارتحال عالم ربانی، مجاهد سبیل ولایت، مبارز میدان های حق علیه باطل و مروج مکتب امام صادق علیه السلام موجب تألم فراوان گردید.

این عالم فقیه عمر پربرکت خود را قبل و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های علمی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و مبارزاتی صرف کرد. وی ضمن تلمذّ از محضر علما و مراجع عالیقدر و حمایت و همراهی با ولی فقیه زمان خود حضرت امام راحل عظیم الشأن(رضوان الله تعالی علیه) و بعد از آن مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)، با اعتقاد راسخ به حقانیت مکتب اهل بیتعلیهم السلام تلاش های بی شائبه ای در جهت اعتلای کلمه حق و امحاء باطل، تحقق آرمان های الهی و حفظ و گسترش ارزش های دینی و اسلامی و انقلابی نمود.

به ویژه در ترویج مکتب امام صادقعلیه السلامو تأسیس حوزه های علمیه خواهران و تربیت شاگردانی صالح، خدمات گرانسنگی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند. بی شک این خدمت دلسوزانه و مجاهدانه از اذهان حوزه های علمیه خواهران و جامعه بانوان طلبه دور نخواهد ماند.

به حق که به فرمایش نبی مکرم اسلام صل الله علیه و آله و سلم «وَ إِذَا مَاتَ‏ الْعَالِمُ ثُلِمَ‏ فِی الْإَسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ‏ءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَة»، با فقدان چنین فقیه عالیقدری، حوزه های علمیه و شیعی از نعمت حضور یکی از برترین عالمان خدوم و انقلابی خود محروم ماند.

امید است مشی دینی-اسلامی این عالم وارسته چراغ راه همه دلسوزان اسلام بویژه جامعه روحانیت در انجام وظایف و رسالت سنگین و بس مهم حوزه های علمیه قرار گیرد.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان این ضایعه مولمه را محضر حضرت ولی عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف و مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(مدظله العالی)، مراجع معظم تقلید(دامت برکاتهم)، جامعه روحانیت و به ویژه حوزه های علمیه خواهران و همه دلسوزان اسلام و انقلاب تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علوّ درجات و حشر با ائمه طاهرینعلیهم السلامو نیز برای بیت شریف ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نماید.