کد مطلب: 36547 تعداد بازدید: ۲۶۴

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان:

برگزاری نشست معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهران

شنبه ۴ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱:۰۵
«خانم صدیقه بهرامی» گفت: به همت این معاونت، نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهران استان گلستان در مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان برگزار گردید.

بهرامی ضمن عرض تبریک به معاونین بمناسبت هفته پژوهش، بیان داشت: در تبعیت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) با محوریت سال 1395 "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و در راستای سربلندی ایران اسلامی و تحقق چشم‌انداز حوزه علمیه خواهران در افق 1404 به عنوان "هر طلبه، یک پژوهشگر" و نیز به مناسبت قرارگرفتن در هفته پژوهش که امسال با شعار "هر طلبه یک اثر پژوهشی" مزین گردیده است، بر ضرورت تلاش مجدانه معاونین مدارس تأکید کرد.

وی توصیه نمود: همگی عزیزان به منظور ترویج و توسعه تحقیقات پژوهشی در مدارس استان که تضمین‌گر و پیش ‌نیاز عمل به رسالت خطیر ارتقای مدارس و طلاب عزیز و توسعه مرزهای علم و دانش است، کوشا باشند.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان ادامه داد: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، بايد علم و پژوهش را به عنوان يك باور عمومى در بياوريم تا يك همت همگانى بر اين كار گماشته شود؛ يعنى حقيقتاً مسئله كل نظام شود.براین اساس، پژوهش و کار علمی بخشی از استحکام و قوام ساختار مدارس علمیه استان خواهد بود که امتداد آن نویدبخش افق درخشان حوزه های علمیه خواهران خواهد بود.  

بهرامی بیان کرد: جهت تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل» با مدارس از نزدیک وارد تعامل شده و برنامه های پژوهشی به صورت مشارکتی با کیفیت بالاتر برگزار می شود.

وی ضمن اعلام گروه های برگزیده در جشنواره های پژوهشی بانوی کرامت و رشد 5، به بیان اشکالات و نکاتی پیرامون امور و فعالیت های پژوهشی مدارس استان پرداخت.

این استاد حوزه در پایان خاطرنشان کرد: امید آن دارم که با تلاش و همت همه معاونین محترم پژوهش استان، شاهد موفقیت‌های چشم‌گیری در توسعه پژوهش مدارس استان و رساندن کشورمان به اوج افتخار و فتح قله‌های علمی ـ پژوهشی در جهان باشیم.