کد مطلب: 36515 تعداد بازدید: ۲۹۲

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان خبر داد:

حضور طلاب و مسئولین مدارس علمیه خواهران گلستان در ویژه برنامه های "یوم الله 9 دی"

جمعه ۱۰ دى ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶:۲۲
«خانم قربانی نژاد» اعلام کرد: با فرا رسیدن "یوم الله 9 دی" و ویژه برنامه های این روز حماسی در سراسر استان؛ طلاب و مسئولین حوزه و مدارس علمیه خواهران گلستان در این برنامه ها شرکت نمودند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران «خانم قربانی نژاد» با بیان اینکه یکی از علل مهم مشکلات کشور ما در ابعاد مختلف؛ عدم بصیرت، اطلاع و آگاهی نسبت به وظایف، مسئولیت ها و مسائل پیرامون است، بیان کرد: مردم انقلابی کشورمان، بحق جزء سرمایه های نظام جمهوری اسلامی هستند چرا که همواره در بزنگاه ها و شرایط بحرانی در جهت حفظ دست آوردها و سرمایه های اصیل انقلابی و اسلامی حماسه ها آفریدند.

وی افزود: حفظ این ارزش های اصیل و ناکام نمودن دشمن در تمامی توطئه ها جز در سایه اتحاد، انسجام، همدلی، ولایتمداری و ولایت پذیری میسر نخواهد شد که وعده خداوند هم بر این است که «الا و ان حزب الله هم الغالبون»

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان با توجه به ویژگی های طلبه و حوزه انقلابی خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق بروز و ظهور طلبه انقلابی حضور در جامعه و بزرگداشت ارزش های اصیل اسلامی و دینی است که طلاب و روحانیون با حضور فعال خود، ویژگی یک طلبه انقلابی را به منصه ظهور رساندند. در طول تاریخ و در فرود و فرازهای انقلاب اسلامی ایران، طلاب و روحانیون همواره دوشادوش مردم فهیم کشور حرکت نمودند.

قربانی نژاد ادامه داد: در همین راستا با توجه به فرا رسیدن "یوم الله 9 دی" و برگزاری ویژه برنامه های این روز حماسی در سراسر استان؛ کارکنان حوزه علمیه خواهران گلستان و نیز مدیران، اساتید، مسئولین و کارکنان و طلاب مدارس علمیه استان در راستای ایفای وظایف و رسالت انقلابی خود در این ویژه برنامه ها شرکت نمودند.