کد مطلب: 36449 تعداد بازدید: ۳۴۲

پیام مدیر حوزه علمیه خواهران ا به مناسبت ایام یوم الله نه دی ستان گلستان

پیام مدیر حوزه علمیه خواهران ا به مناسبت ایام یوم الله نه د

چهارشنبه ۸ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۶:۱۲
نهم دی ماه در تاریخ ایران اسلامی به عنوان حماسه ی بزرگ مردمانی به ثبت رسیده است که با بصیرت، ولایتمداری و ایثار و فداکاری خود حماسه ها آفریدند.

«إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثِيرًا وَانتَصَرُوا مِن بَعْدِ مَا ظُلِمُوا وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ» (شعراء/277)

نهم دی ماه در تاریخ ایران اسلامی به عنوان حماسه ی بزرگ مردمانی به ثبت رسیده است که با بصیرت، ولایتمداری و ایثار و فداکاری خود حماسه ها آفریدند.

در این روز مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی ‌شناخته و هرگز، نه راه را گم می‌کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می‌دارند و به این جمله معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رض) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد» معتقد و در عمل به آن پایبند هستند.

در زمان کنونی با توجه به تلاش های شبانه روزی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی، جامعه ما بیش از پیش به بصیرت و آگاهی نیازمند است. جریان فتنه حرکتی عملی برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) این توطئه شوم خنثی شدو بعد از آنولایت مداری و دفاع مردم از مکتب اهل‌بیت(ع) عامل مهمی در نجات کشور از فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن بود.

در این زمان بهترین راه مقابله با پروژه نفوذ، تبیین و پاسخگویی درست و اصولی به شبهات و آگاهی سازی افکار عمومی نسبت به اهداف نامشروع و توطئه‌های دشمن است.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان با فرارسیدن این روز الهی ضمن تجدید میثاق با آرمان های ناب امام راحل عظیم الشان(رض)؛ بار دیگر عهد ناگسستنی و پیمان مستحکم خویش را با ولیّ امر مسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام نموده و در شرایط مهم کنونی که دشمنان قسم خورده اسلام از هیچ تلاشی برای توطئه های خود فروگذاری نمی کنند، بر طلاب و روحانیون است با برگزاری و شرکت در مراسمات بزرگداشت یوم الله 9 دی در جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و وحدت بین نیروهای انقلابی ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت خود؛ تمام تلاش خود را به کار برند.