کد مطلب: 29779 تعداد بازدید: ۲۶۰

دشمن حتی در عصر غیبت امام معصوم از اسلام هراس دارد

دشمن حتی در عصر غیبت امام معصوم از اسلام هراس دارد

یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰:۱۷
مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول استان گلستان مراسم گرامیداشت میلاد امام رضا(ع) را با سخنرانی «خانم زهرا محمدی» استاد حوزه برگزار کرد.

محمدی در راستای مقام امامت و زندگی نامه امام رضا(ع) گفت: امام رضا(ع) همچون سایر ائمه(علیهم السلام) از ویژگی هایی چون عصمت برخوردار بوده و بسیار رئوف و با گذشت بودند. امام باید کسی باشد که مردم را از گرفتاری های دنیا و آخرت نجات دهد. لذا ائمه(علیهم السلام) قرآن ناطق بودند و راه سعادت و شقاوت را به مردم نشان می دادند.

وی ادامه داد: اگر دشمنان می توانستند قرآن را عوض کنند، ائمه(علیهم السلام) را به شهادت نمی رساندند. لذا دشمن حتی در عصر غیبت امام معصوم از اسلام هراس دارد و همواره در حال پی ریزی نقشه های شوم خویش برای براندازی اسلام است.

استاد حوزه با تاکید بر مساله مهم سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از سیره ائمه(علیهم السلام) افزود: امروز شاهدیم که یک دانشمند خارجی درباره امام صادق(ع) و سیره زندگی ایشان کتاب می نویسد و آموزه های اسلام را به مردم خویش معرفی می کند اما متاسفانه در جامعه اسلامی خودمان بهره گیری از آموزه های اسلام در زندگی افراد کم رنگ تر شده و زندگی به سبک فرهنگ غرب نوعی پیشرفت محسوب می شود.

محمدی در ادامه به گوشه ای از زندگی امام رضا(ع) اشاره کرد و پیرامون ورود ایشان به ایران نیز سخن گفت.