کد مطلب: 29087 تعداد بازدید: ۲۷۳

از زمانی که شیطان برای گمراه سازی بشر قسم خورد، جنگ نرم آغاز شد

از زمانی که شیطان برای گمراه سازی بشر قسم خورد، جنگ نرم آغاز شد

یکشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴:۰۲
مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی آباد کتول با مشارکت کمیته عفاف و حجاب این شهرستان برگزار کرد.

«خانم حیکیمان» مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور در این نشست در رابطه با مسئله حجاب و عفاف و عوامل گسترش بی بندوباری در سطح جامعه گفت: بی تردید بدحجابی و فساد و فحشا از نقشه های شوم دشمنان اسلام و یکی از ابزار جنگ نرم می باشد که متاسفانه بسیاری از جوانان ما به این امر آگاهی ندارند و نمی دانند که بدحجابی آنان ریشه در ترفند از پیش طراحی شده توسط صهیونیست ها است.

  وی با اشاره به تاریخچه آغاز جنگ نرم تصریح کرد: از همان هنگام که شیطان برای گمراه سازی بشر قسم خورد، جنگ نرم آغاز شد. و امروز دشمن با هدف قرار دادن حجاب بانوان مسلمان می خواهد به اهداف شوم خویش دست یابد.

مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور در ادامه به چند برنامه طراحی شده توسط صهیونیست ها جهت برپایی حکومت جهانی اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه هایی که 250 سال پیش توسط آنان طراحی شد این بود که آنان گفتند: «ما بی بندوباری را ترویج می دهیم، ما تمام انسان های غیر یهود را به حیوان تبدیل می کنیم و از این حیوان برای رسیدن به اهدافمان استفاده می کنیم.»

حکیمیان ترویج مواد مخدر و همچنین از بین بردن ارزش های اخلاقی را از دیگر برنامه های صهیونیست ها دانست و افزود: دشمن سه چیز را مورد هدف قرار داد؛ سلامت جسم، سلامت روان و سلامت اخلاق. و کشوری که این سه چیز را از دست بدهد به راحتی به دشمن، سواری خواهد داد و امروز اگر کسی برای حفظ این سه اصل تلاش کند در مقابل صهیونیسم ایستاده است.

وی ضمن تاکید برحفظ ارزش انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد شهدا افزود: ملت فرزانه ما با انقلابش، اولین «نه» را به صهیونیست گفت اما متاسفانه امروز شاهدیم حتی در بین برخی از جوانان و نوجوانان کشور ما رقابت برای ارتباط با جنس مخالف وجود دارد و غافلیم از اینکه در آمریکا جنبش هایی جهت خویشتنداری ترویج می شود. تا جایی که در یک مکان یهودی نشین ورود خانم ها با ساپورت ممنوع شد، با این شعار که فرزانگان ما باید عفیف باشند.