کد مطلب: 29038 تعداد بازدید: ۳۱۵

برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون سطح 3 حوزه های علمیه خواهران

برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون سطح 3 حوزه های علمیه خواهران

چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵:۴۱
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان از برگزاری مصاحبه علمی اخلاقی طلاب پذیرفته شده آزمون سطح سه حوزه های علمیه خواهران در گلستان خبر داد.

حجت الإسلام ایوب وردانی بیان کرد: تلاش برای آگاهی بخشیدن به آحاد جامعه در راستای مسائل دینی، اخلاقی، اعتقادی و پاسخگویی به شبهات جامعه و... در راستای دستیابی به رشد و کمال که خداوند در نهاد بشر قرار داده است؛ یکی از مهم ترین رسالت های حوزه های علمیه و همه کسانی است که روحی کمال طلب دارند.

وی افزود: در همین راستا حوزه های علمیه یکی از مناسب ترین بسترهای کمال جویی است. برای دستیابی به این امر مهم باید مسیر، زمینه ها و شرایط لازم در حوزه های علمیه نیز فراهم شود. 

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان که جهت آگاهی از روند اجرای مصاحبه و سطح علمی طلاب؛ ساعاتی در این جلسه حضور یافت، اظهار کرد: با اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون ورودی سال تحصیلی 96-95، 61 نفر به مرحله مصاحبه علمی اخلاقی سطح سه راه یافتند.  

حجت الإسلام وردانی ادامه داد: این مصاحبه در سه رشته فقه و اصول، تفسیر و علوم قرآنی و کلام اسلامی از تاریخ 20 تیر ماه به مدت 3 روز با حضور اساتید ارزیاب دردو نوبت صبح و عصر در مؤسسه آموزش عالی الزهراء(س) گرگان برگزار شد.