کد مطلب: 28832 تعداد بازدید: ۲۶۰

برگزاری برنامه های طرح اوقات فراغت در مدرسه علمیه سعدیه رامیان

برگزاری برنامه های طرح اوقات فراغت در مدرسه علمیه سعدیه رامیان

سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸:۵۸
«خانم شمسی طاهری» مدیر مدرسه علمیه سعدیه رامیان با شروع فصل تابستان و اوقات فراغت، از برنامه های فرهنگی این مدرسه خبر داد.

طاهری در تبیین این برنامه ها گفت: برنامه ها در قالب ارائه کلاس های روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، تجوید، احکام، اخلاق و کلاس های هنری می باشد.

وی افزود: کلاس روانخوانی و تجوید، احکام، اخلاق، نقاشی در رده کودکان و کلاس هنری (خیاطی و بافتنی) در رده بزرگسال  برگزار می شود که  متقاضیان شرکت کننده طلاب و اساتید مدرسه می باشند.

مدیر این مدرسه با بیان اینکه کلاس های مقطع کودکان و نوجوانان برای اولین بار در این مدرسه برگزار می شود، هدف از برگزاری این کلاس ها را آشناکردن کودکان با محیط حوزه های علمیه، قرآن، مبانی دینی و فرهنگ اسلامی، استفاده بهینه از اوقات فراغت دانست.

طاهری آشنایی با بانوان و طلاب با هنر، کسب مهارت های زندگی و احیای اقتصاد مقاومتی در خانواده و استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای مخاطبین را از دیگر اهداف برگزاری دوره اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد:در این دوره تلاش شدهاز ظرفیت های حوزه های علمیه در زمینه های مختلف استفاده شود. از این رو، اساتید برگزار کننده طلاب مدرسه می باشند.

مدیر مدرسه اعلام کرد: با عنایت خداوند کریم کلاس ها در اوایل تیر ماه آغاز و تا پایان مرداد ماه با برگزاری اردوهای تفریحی زیارتی به اتمام می رسد.