کد مطلب: 28300 تعداد بازدید: ۲۴۶

برای جلوگیری از تحریف شخصیت امام، یکبار دیگر اصول و بنیاد های امام را باز خوانی کنید

برای جلوگیری از تحریف شخصیت امام، یکبار دیگر اصول و بنیاد های امام را باز خوانی کنید

سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۸:۱۷
مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام 15 خرداد با همکاری ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام و مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد در جمع طلاب مدرسه و بانوان این شهرستان و بخش کمالان برگزار شد.

حجت الاسلام بلال طوسی مسئول تعلیم و تربیت سپاه علی آباد کتول گفت: امروزه دشمنان اسلام به دنبال این هستند که تعریف جدیدی از امام و اصول او ارائه بدهند ولی وظیفه ما این است که یکبار دیگر اصول و بنیادهای امام را باز خوانی و از تحریف شخصیت امام جلوگیری کنیم.

وی در ادامه به بحث پیرامون اصول امام پرداخت و عنوان کرد: اولین اصل از اصول امام اثبات اسلام ناب محمدی(ص) است. امام فرمودند در این زمینه سه کار انجام می دهیم؛ اول اینکه انقلاب کنیم و بعد از آن حکومت اسلامی در ایران شکل بگیرد و سوم اینکه پرچم این نظام و انقلاب را به دست امام عصر ارواحناه فداء برسانیم.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه علی آباد اظهار کرد: برای ظهور حضرت حجت(عج) که همان سومین کار برای اثبات اسلام ناب محمدی(ص) است، دو مانع وجود دارد؛ اولین مانع در مکه کنار خانه کعبه (وهابیت ) است و دومین مانع کادر انسانی حضرت حجت(عج) است.

حجت الإسلام طوسی اصل دوم از اصول حضرت امام را اعتماد به وعده الهی و بی اعتمادی به قدرت های مستکبر و زور گوی جهان بیان کرد و ادامه داد: شعار امام خمینی(ره) این بود که اگر سرتاسر آمریکا مسجد شود و بالای مسجد، مأذنه بزنند و الله اکبر گفته شود ولی باز هم آمریکا شیطان بزرگ است.

وی سومین اصل را اعتماد به اراده و نیروی مردم معرفی کرد و گفت: دشمن به دنبال این است که امنیت اقتصادی و اخلاقی را از خانواده ها بگیرد و اساس خانواده را از هم بپاشاند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه علی آباد حمایت از مستضعفان و مخالفت با خوی کاخ نشینی، مخالفت با جبهه قلدران بین المللی، اعتقاد به استقلال ملی و حمایت ملی و تکیه بر وحدت ملی را از اصول حضرت امام(ره) دانست.

حجت الإسلام طوسی در پایان اشاره کرد: دشمنان از ابتدا به دنبال اختلاف افکنی بین شیعه و سنی بوده اند و بین مسلمانان برادر کشی راه انداختند. وظیفه ما در این باره این است که مشترکات بین شیعه و سنی را پررنگ جلوه دهیم.