کد مطلب: 28270 تعداد بازدید: ۲۴۹

پیش روی نظام اسلامی؛ با درایت، هدایت و مدیریت ولی فقیه نظام اسلامی است

پیش روی نظام اسلامی؛ با درایت، هدایت و مدیریت ولی فقیه نظام اسلامی است

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۴:۲۳
مدرسه علمیه سعدیه رامیان همزمان با بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(رض) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت شهدای پانزده خرداد با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی مراسمی را برگزار کرد.

حجت الاسلام محمد باقر جلالی رئیس اداره تبلیات اسلامی شهرستان رامیان در این مراسم گفت:جمله و کلام تاریخی امام راحل که فرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»؛ همواره کمک رسان نظام اسلامی بوده است و امروزه با درایت، هدایت و مدیریت ولی فقیه نظام اسلامی به پیش می رود. 

وی اذعان کرد: امام خمینی با توکل بر خدا، ایمان راسخ و اعتماد به ملت، انقلاب اسلامی را پایه ریزی نمود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان اظهار کرد: حرکت انقلابی ملت ایران همگام با رهبری امام خمینی(ره) از سال 42 آغاز شد و در 22 بهمن 57 به اوج خود رسید.

حجت الإسلام جلالی با اشاره به سخنانی از رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: انقلاب های زیادی در سراسر جهان اتفاق افتاد اما تنها انقلاب اسلامی ایران با گذشت قریب به چهل سال استوار و پابرجا باقی مانده است که رمز ماندگاری این نظام، وجود رهبری مدیر، مدبر، شجاع و هوشیاری مردم، توجهات خداوند متعال و حضرت ولی عصر(عج) می باشد.

وی با اشاره به آیه لان شکرتم لازیدنکم، انقلاب اسلامی را یکی از نعمت های الهی دانست که باید همواره شکرگذار این نعمت باشیم و از آرمان های امام و شهدا پاسداری کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان تصریح کرد: گرامیداشت ارتحال امام و شهدای پانزده خرداد در واقع تجدید بیعت با امام و رهبری و خون شهداست.