کد مطلب: 27246 تعداد بازدید: ۲۱۴

اولین نشست رابطین خبر مدارس علمیه در روز ارتباطات و روابط عمومی

اولین نشست رابطین خبر مدارس علمیه در روز ارتباطات و روابط عمومی

چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹:۳۱
حلیمه قربانی نژاد مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه از برگزاری اولین نشست رابطین خبر این استان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.

قربانی نژاد گفت: روابط عمومی صرف یک کار اجرایی و اداری نیست بلکه نوعی هنر است.هنر ارتباط سازنده با افراد و افکار عمومی یک جامعه، هنر افرادی که با قلب‌های بزرگ و اراده‌های پولادین در جایگاه مقدس روابط‌ عمومی به هم نوعان خود خدمت می کنند.

وی با اشاره به کلام امام خمینی(ره) «سلاح تبلیغات برنده تر از سلاح جنگ است» ، بیان کرد: روابط عمومی در حوزه های علمیه، مسئولیت مهم و خطیری را در شناساندن آموزه های دینی اسلام و جایگاه علما در عرصه های گوناگون ایفا می کند. به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم حوزه های علمیه با سایر نهادها برقرار کند، بسیار حائز اهمیت است.

مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اظهار کرد: فعالیتی که رابطین خبر به عنوان عضوی از خانواده بزرگ روابط عمومی در مدارس علمیه خود به عهده دارند حاکی از عشق الهی در راه دین، خلوص نیت، احساس مسئولیت و روحیه جهادی است که باید تلاش شود این روحیه همواره مستحکم و قوی بماند.

قربانی نژاد افزود: در جهان مدرن امروزی که شاهد جنگ نرم به شکل های مختلف آن هستیم، حوزه های علمیه علاوه بر فعالیت های فرهنگی، تبلیغی، پژوهشی می توانند در انعکاس چهره واقعی دین، اسلام و ائمه اطهار(علیهم السلام) این رسالت عظیم را به بهترین شکل به انجام رسانند.

وی در پایان بیان کرد: در ادامه این جلسه از زحمات خالصانه و صادقانه رابطین خبر مدارس علمیه استان تجلیل شد.