کد مطلب: 24963 تعداد بازدید: ۲۴۹

برگزاری جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء فاضل آباد

برگزاری جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی طلاب مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء فاضل آباد

سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۲:۴۳
فاطمه حسینی معاون پژوهش مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد از برگزاری جلسه دفاعیه چند نفر از طلاب این مدرسه خبر داد.

حسینی گفت: در این جلسه دفاعیه پنج تن از طلاب سطح دو با داوری حجت الاسلام والمسلمین حسین طاهری و حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ریاحی از تحقیقات پایانی دفاع کردند.

وی عنوان کرد: در این جلسه "ام البنین خواجه" از تحقیق پایانی خود با موضوع بررسی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) از دیدگاه آیات و روایات، "نرگس ریگی" از تحقیق پایانی با موضوع اسامی قیامت و چرایی آنها از منظر قرآن و روایات و آسیه امیری از تحقیق پایانی خود با موضوع جایگاه علم در آیات و روایات به راهنمایی زهرا نظری دفاع کردند.

معاون پژوهش این مدرسه ادامه داد: همچنین "ناهید جهان تیغ" از تحقیق پایانی با موضوع نقش خانواده در بهداشت و روان با تاکید بر آیات و روایات به راهنمایی حجت الاسلام قره خانی و "سمیرا نیل برگی" با موضوع بررسی الگوهای تربیتی امام حسین(ع) در واقعع کربلا با راهنمایی حجت الاسلام ریاحی دفاع کردند.

حسینی در پایان به استناد نظر هیئت داوران اظهار داشت: تحقیقات پایانی طلاب بسیار جامع و در سطح بالا کار شده بود و طلاب امتیازات بالایی را کسب کردند.