کد مطلب: 24855 تعداد بازدید: ۲۹۴

انتخاب اصلح نشانه بصیرت دینی

انتخاب اصلح نشانه بصیرت دینی

سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۵:۵۹
نشستی با محوریت «انتخاب اصلح نشانه بصیرت دینی» با حضور سرهنگ حمیدرضا بهمن نژاد مسئول نهاد رهبری سپاه گرگان در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم برگزار شد.

بهمن نژاد با بیان این که به فرموده امام خمینی(ره) نباید شک کرد که انقلاب اسلامی ایران از سایر انقلاب ها جداست، گفت: انقلاب اسلامی ایران ویژگی هایی دارد که با سایر انقلاب ها تفاوت دارد. از جمله؛ دینی و اسلامی بودن انقلاب، مردمی بودن، عدم اتکای انقلاب اسلامی به کشورهای بیگانه، نقش بی بدیل رهبری در هدایت جامعه و از بین بردن توطئه ها، بهره مندی انقلاب اسلامی از حمایت های الهی و جهانی بودن انقلاب اسلامی.

وی ضمن اشاره به فرمایشات امام خامنه ای(مد ظله العالی) ادامه داد: از آن جایی که شرکت در انتخابات بیمه شدن جامعه است، هرچه حضور بالاتر باشد امنیت و اقتدار کشور افزایش می یابد.

از این رو حضور فی النفسه مهم است. افزود: هنر ما این است فردی که از بالاترین ویژگی ها برای این کشور برخوردار است را انتخاب کنیم.

بهمن نژاد بیان کرد: بر اساس آیات قرآن ملاک برتری افراد تقواست. به همین دلیل تدین و ایمان، تعهد و تخصص و تجربه و ولایتمداری ملاک برتری و اصلح بودن در انتخابات است.