کد مطلب: 24522 تعداد بازدید: ۲۸۴

انقلاب اسلامی ایران محل ظهور برخی از وعده های خدا در قرآن می باشد

انقلاب اسلامی ایران محل ظهور برخی از وعده های خدا در قرآن می باشد

یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰:۴۱
مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان نشست فرهنگی «بزرگداشت انقلاب اسلامی» را با سخنرانی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی برگزار کرد.

حجت الإسلام طاهری در جمع طلاب و جمعی از بانوان گفت: انقلاب اسلامی ایران محل ظهور برخی از وعده های خدا در قرآن می باشد که گوشه ای از عظمت غدیر نیز در دهه فجر متجلی شده است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم عنوان کرد: کسانی که در مقابل طاغوت، الله را پروردگار معرفی می کنند دو دسته اند؛ گروهی که عقب نشینی می کنند و گروهی که محکم می ایستند و مقاومت می کنند و از تایید و نصرت الهی و همراهی فرشتگان الهی بهره مند می شوند.

این نماینده مجلس مصداق نزول فرشتگان الهی بعد از مقاومت مسلمانان را انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت: قبل از آن  نمونه اش فقط در صدر اسلام بوده است.

حجت الإسلام طاهری ادامه داد: یکی دیگر  از امداد های الهی و غیبی انقلاب اسلامی، دستور لغو حکومت نظامی در روز 21 بهمن 57 به دستور امام است.

وی تأکید کرد: پای ایمان به خدا بمانید تا حرف اول را در عالم بزنید. اگر امروز جمهوری اسلامی در عالم حرف اول را می زند به این دلیل است که حرف امام و مقام معظم رهبری را گوش کرده ایم.