کد مطلب: 24483 تعداد بازدید: ۲۴۷

قوام جامعه و انقلاب با وجود ولی فقیه است

قوام جامعه و انقلاب با وجود ولی فقیه است

چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۵:۵۷
مدرسه علمیه کوثر علی آباد نشست سیاسی را در جمع اساتید و طلاب این مدرسه برگزار کرد.

معصومه چشک زاده استاد حوزه و کارشناس دینی گفت: یکی از موضوعات و مسائل مهم و حیاتی در جامعه مسئله انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی است که دشمن از هر حیله و ترفندی استفاده می کند تا به این دو رکن مهم کشور خدشه وارد کند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای انتخابات و شاخصه های کاندیدای اصلح بیان کرد: کاندیدا باید کسی باشد که کشور را به دشمن نفروشد و عظمت اسلام و انقلاب را به خطر نیندازد. حضرت آقا در این مدت کوتاه بارها واژه نفوذ را در فرمایشات خود بکار برده است.

استاد حوزه ادامه داد: بصیرت مقام معظم رهبری حتی برای رؤسای کشورهای دیگر همچون پوتین نیز آشکار شده است. زیرا پوتین چهار شاخصه برای فرمایشات حضرت آقا بیان می کند که رهبری ایران دروغ نمی گوید، حرف تکراری نمی زند، حرف های ایشان کاملا علمی و قطعا به وقوع می پیوندد و حرف های شان برای سیاستمداران دنیا مهم و روی معادلات جهانی تاثیر مستقیم دارد و آینده را پیش بینی می کند.

خانم چشک زاده افزود: چون دشمن این را می داند تلاش می کند تا در خبرگان رهبری نفوذ کند. زیرا می داند قوام جامعه و انقلاب با ولی فقیه است و با وجود رهبر فرزانه ما دشمن هیچگاه به انقلاب نفوذ نمی کند و این هنگامی است که همه ملت و ارکان جامعه مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری(دام عزه) عمل کند.

وی تأکید کرد: طلاب بعنوان طلایه داران این انقلاب نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت باشند زیرا آینده کشور به رای و انتخاب ما بستگی دارد .