کد مطلب: 24481 تعداد بازدید: ۲۵۰

انتخابات محکم نمودن پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی است

انتخابات محکم نمودن پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی است

سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۳:۵۸
سیده نفیسه حسینی واعظ مدیر ساماندهی و نظارت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان در نشست بصیرتی مؤسسه آموزش عالی و مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان پیرامون هدف برپایی انقلاب اسلامی و انتخابات سخن گفت

حسینی واعظ با استناد به آیه 5 سوره ابراهیم گفت: خداوند متعال در قرآن کریم در مورد حضرت موسی(ع) می‌فرماید: ما موسی را با آیات خود فرستادیم تا دو کار انجام دهد؛ اول اینکه مردم را از ظلمات به سوی نور حرکت دهد؛ دوم اینکه دائما ایام الله را به یاد آنها بیاورد. در واقع همان کاری را که امام خمینی(ره) در برپایی این انقلاب اسلامی انجام دادند.

وی در تشریح ایام الله بیان کرد: ایام الله ایامی است که دست یاری الهی در جامعه کاملا آشکار است.  زمانی است که تجربه کرده‌ایم اگر خدا را یاری کنید، خدا هم شما را یاری می‌کند و ثابت قدم می‌گرداند. در ایام انقلاب یک حکومت بسیار مقتدر که ابرقدرتها حامی او بودند، با آن همه تبلیغی که علیه اسلام در این مملکت انجام داده بودند، در مقابل جمعیتی که سلاحی جز ایمان نداشتند، شکست خورد و مقدمه‌ای برای برپایی انقلاب های عالم شد.

مدیر ساماندهی و نظارت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان با استناد به سخنان امام خمینی و مقام معظم رهبری در راستای انتخابات گفت: انتخابات یعنی گزینش بهترین ها برای به دست گرفتن امور کشور. لذا وظیفه ما در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح است که هم خود باید این وظیفه خطیر را به نحو مطلوب انجام دهیم و هم مبلغ و مشوق برای دیگران باشیم.

حسینی واعظ ابراز کرد: از مهمترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران، سست نمودن مردم برای حضور در انتخابات است. انتخابات محکم نمودن پایه های این نظام مقدس اسلامی است. هر چه حضور و روشنگری مردم غیور و مسلمان ایران در انتخابات بیشتر باشد استکبار بیشتر مایوس و ناامید خواهد شد.